Share this content on Facebook!
27 Dec 2016
LR ürünleri
LR Health & Beauty Systems 1985 yilinda Almanya' da kurulmus, Avrupa' nin onde gelen dogrudan pazarlama sirketleri arasindadir. LR kozmetik 2004 yilindan itibaren LR Türkiye' de faaliyet gostermektedir.

lr nedir
LR aloe vera üyelik ile saglikli lr kozmetik ve lr ürünleri kullanip, ayni zamanda lr üyelik ile gelir elde edebilirsiniz. Aloe vera lr ürünleri ilgili bakanliklarin izni ve uluslararasi labratuarlarin onaylarina sahiptir.

LR ürünleri sagliktan cilt bakimina, parfumden kozmetige kadar onlarca kategoride yüzlerce kaliteli secenek sunar. LR aloe vera ve lr kozmetik ürünleri ile hem saglikli urunler kullanir, hem de ek gelir elde edebilirsiniz. Lr üyelik icin aylik kota, stok sarti yoktur. aloe vera LR üyelik ile hemen kendi ekibinizi kurup, gelir elde etmeye baslayabilirsiniz.

LR kozmetik üyelik ile kendi ekibini kurup, hatiri sayilir gelirler elde eden yüzlerce lr is ortagi ve lr basari hikayesi var.

LR ürünleri ile dogrudan satis yöntemiyle hemen calismaya baslayip, ek gelir kazanabilirsiniz.
 
Giris aidati veya üyelik ücreti ödemeden, LR bagimsiz is ortagi olarak:

* Calisma zamaninizi siz belirleyin (part-time, tam zamanli, evden calisma...)
* Aylik kota veya stok zorunlulugunuz yok
* Alis fiyati üzerinden %40 kar ile ürün satin
* Ekibinizdeki is ortaklarinizin satislari üzerinden prim kazanin
* Aylik yaklasik 15.000 TL' lik bir ciroya ulasinca Opel Corsa/Renault Clio sirket aracina binin
* Ücretsiz egitim ve kamplara katilin
* Belirli bir seviyeden sonra ekibinizi miras olarak birakin


LR' da riskiniz yok cünkü LR üyeligi sizi mali bir taahhüt altina sokmaz, kota zorunlulugu olmaz, stok tutmaniz istenmez, ileriye yönelik borclandirmaz. Calistiginiz kadar kazanirsiniz. LR aloe vera üyelik ile indirimli ürün satin alabilir veya ekibinizi kurup gelir elde etmeye baslayabilirsiniz. LR kayit talebi icin www.aloeveraisfirsati.com sitesindeki LR Üyelik Bilgi Formu' nu doldurmaniz yeterli.

LR ürünleri sagliklidir cünkü üstün Alman kalitesi ile üretilen ürünler, bircok uluslararasi sertifika ve bakanlik izinleri ile size ulasir. LR kozmetik ve LR aloe vera ürünleri güvenle kullanilabilir. LR ürünleri bilgi, üyelik ve LR aloe vera üyelik icin www.aloeveraisfirsati.com sitesindeki LR Üyelik Bilgi Formu' nu doldurabilirsiniz.

LR güvenilirdir cünkü LR Health and Beauty 1985 yilindan beri Almanya' da, 2004' ten itibaren de Türkiye' de faaliyet göstermektedir.
 
Pazarlama plani adil ve seffaftir; cok calisanin cok, az calisanin az kazandigi adil bir sistemdir. LR nedir ögrenmek ve LR kozmetik üyelik kayit talebi icin www.aloeveraisfirsati.com sitesindeki LR Üyelik Bilgi Formu' nu doldurabilirsiniz.

Geleceginizi sansa birakmayin. LR üyelik ile aile bütceniz icin ek gelir yaratma firsatini yakalayin.

LR aloe vera üyelik ile kaliteli LR ürünleri kullanicisi olun, ayrýca ekibinizi kurup hep birlikte kazanmaya baslayin.


LR nedir ögrenmek, LR ürünleri ve LR aloe vera üyelik hakkinda daha fazla bilgi almak icin www.aloeveraisfirsati.com sitesindeki LR Üyelik Bilgi Formu' nu doldurmaniz yeterli.


Comments

There isn't any comment in this page yet!

Do you want to be the first commenter?


New Comment

Full Name:
E-Mail Address:
Your website (if exists):
Your Comment:
Security code: